HAKKIMIZDA

resume_ioc
1990
2019

Renkkart | Plastik PVC Kartlar & Fargo Kart Yazıcıları & Kart Askı Aksesuarları

RENKKART

Renkkart 1990 yılında Ankara’da kurulduğu günden itibaren Türkiye’nin belli başlı özel ve kamu kuruluşlarına teknik destek ve özel projeler konusunda ürün ve hizmet sağlamaktadır. Geniş bir ürün portföyü ile faaliyet gösteren firmamız  proje bazında anahtar teslimi çözümler sunmaktadır.
 
Son derece yüksek kapasiteli bir operasyon merkezine sahip olan firmamızda müşteri odaklı, hızlı ve kaliteli hizmet çalışma prensibi olarak belirlenmiştir. Sektörde faaliyet gösteren birçok firma olmasına rağmen, müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız, bunu rekabet avantajına çevirerek ihtiyaca uygun ürünleri tespit etmesi, rekabetçi fiyatları, personel disiplini, satış sonrası desteği ve koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlayarak bu sayede çok önemli referanslara sahip olmuştur.
 
Dünyada kabul görmüş markalı masa üstü termal kart yazıcılarının satış ve satış sonrası destek merkezi hizmetleri ile öne çıkan firmamız tarafından her türlü kart baskı yazıcısı ve sarf malzemeleri müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır. Uzmanlaşmış kadromuz ile tamamen ürün bazlı profesyonel bir yaklaşım ile müşterilerini çözüm ortağı kabul eden firmamız, her türlü teknolojik altyapıyı bünyesinde bulundurmaktadır.
 
İlkemiz, tüm olanaklarımız ile müşterilerimize daima en iyi hizmeti vermektir.